top of page

                                                                                        Зберегти життя під час війни

Як зберегти життя в місті, де йдуть бойові дії: пам'ятка

  1. Найбезпечніше місце у квартирі за двома несучими стінами. Перша стіна приймає на себе удар, а друга захищає від уламків, які потрапляють у квартиру.

  2. Найнебезпечніші поверхи в будинку – перший та останній. Верхні поверхи найчастіше страждають від ракетних ударів, а нижні небезпечні під час вуличних боїв.

  3. Найкраще облаштувати житловий модуль у коридорі. Забезпечте його від дзеркал та оточіть конструкціями, які дозволять пом'якшити удар.

  4. Під час обстрілів та вибухів біля вашого будинку не можна ходити по квартирі. Весь час необхідно проводити у житловому модулі.

  5. Повітряну тривогу найкраще перечекати у тамбурі чи внутрішньому коридорі. Ці місця найбезпечніші у будинку.

  6. Якщо в місті йдуть активні обстріли та бойові дії, краще зняти внутрішні двері з петель. Також потрібно зняти двері з дзеркалами.

  7. Не використовуйте для укриття підвали, гаражі та приміщення, які не пристосовані для цього.

  8. Перевірте, чи відповідає бомбосховище всім вимогам. Чи є в ньому автономна подача повітря та води, а також кілька різних виходів.

  9. Не знімайте відео під час обстрілів та бомбардування.

  10. Бережіть заряд телефону та постійно заряджайте його. У разі відключення електроенергії, ви можете надовго залишитися без цієї можливості, а тримати зв'язок із зовнішнім світом життєво необхідно. Якщо у вас кілька телефонів, користуйтесь лише одним, а заряд інших бережіть.

  11. Випишіть на листочок важливі для вас номери телефонів. Тримайте їх при собі у тривожній валізі.

  12. Завжди будьте одягнені та готові до того, що доведеться швидко покидати приміщення. Тримайте при собі тривожну валізу

фото-1.jpg

Обережно! Коронавірус!

фото3.jpg
фото5.jpg
фото4.jpg
фото6.jpg

Безпека життєдіяльності

ДІТИ ПОВИННІ ЗНАТИ ПРО СВІТ НЕБЕЗПЕК, ЯКИЙ ЇХ ОТОЧУЄ, МІНІМІЗУВАТИ МОЖЛИВИЙ РИЗИК, ЖИТИ В ГАРМОНІЇ З СОБОЮ ТА З ПРИРОДОЮ. В ОСНОВІ ТЕРМІНУ ''БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ'' ЛЕЖИТЬ СПІВВІДНОШЕННЯ ''ЛЮДИНА–СЕРЕДОВИЩЕ ПРОЖИВАННЯ''. ЧАСТІШЕ ЖЕРТВАМИ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, АВАРІЙ, СТИХІЙНИХ ЛИХ СТАЮТЬ ДІТИ. ЯК ПРАВИЛО, ВОНИ НЕ ЗНАЮТЬ ЕЛЕМЕНТАРНИХ ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ АБО ПРОСТО БЕЗДУМНО ТА БЕЗПЕЧНО ПОВОДЯТЬ СЕБЕ НА ВУЛИЦІ, НА ВОДІ, ПІД ЧАС КУПАННЯ, НА ДОРОЗІ, В ПОБУТІ ТОЩО. РАЗОМ З ТИМ ВОНИ І САМІ СТВОРЮЮТЬ НЕБЕЗПЕЧНІ СИТУАЦІЇ. ЩОБ ПРОТИСТОЯТИ ТАКОМУ ЯВИЩУ В СУСПІЛЬСТВІ, ТРЕБА ЗМІНИТИ НАШЕ СТАВЛЕННЯ ДО НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ, ОЗБРОЇВШИ ПІДРОСТАЮЧЕ ПОКОЛІННЯ ПЕВНИМ БАГАЖЕМ ЗНАНЬ, ЗАБЕЗПЕЧИВШИ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ, НАВЧАННЯ, ВІДПОЧИНКУ.

 

 

03674179.jpg

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

bottom of page